Pred niekoľkými mesiacmi sme oficiálne ponúkli na predaj 4 nehnuteľnosti, z ktorých jednu sme, bohužiaľ, museli z predaja odstrániť. V tejto chvíli ponúkame na predaj 3 nehnuteľnosti – 1 polyfunkčnú budovu a 2 rodinné domy.

Ak máte záujem o kúpu nejakej nehnuteľnosti, neváhajte nám napísať:
office@monaqleasing.sk

Báč – rodinný dom s pozemkom

Ponúkame na predaj rodinný dom na ulici Báč v obci Báč s pozemkom, dvoj-garážou a bazénom s rozmermi d=7m, š=3m, h=1,7. Pred rodinným domom sa nachádza vlastné parkovisko pre 8 áut. Pozemok je vo výmere 1 184 m2.

Rodinný dom je jednopodlažný a nepodpivničený s obytným prízemím aj poschodím. Stavba je napojená na verejný vodovod, izolovanú žumpu a plynovod a sieť elektrického vedenia. Na prízemí sa nachádza zádverie, obývacia izba s krbom, kuchyňa so špajzou, wc s predsienkou, a tiež práčovňa a zimná záhrada. Na poschodí sú zariadené dve izby, kúpeľňa, šatník, chodba a kuchyňa s jedálňou. Nehnuteľnosť je vhodná na bývanie aj podnikanie. Výhodou nehnuteľnosti je jej tichá lokalita.

Rodinný dom je evidovaný na liste vlastníctva číslo 471, vedenom Okresným úradom v Dunajskej Strede – Katastrálny odbor pre katastrálne územie Báč.

Cena nehnuteľnosti je 220 000 Eur bez DPH.
V prípade právnickej osoby – platcu DPH je možný prenos daňovej povinnosti.
V prípade fyzickej osoby – neplatcu DPH je osoba oslobodená od DPH.

V prípade záujmu nás kontaktujte!

Kontaktné číslo: +421 915 808 178
Kontaktný e-mail: office@monaqleasing.sk

Prílohy:
Znalecký posudok: https://www.monaqleasing.sk/wp-content/uploads/2020/02/ZP-233_2019_RD_Bac.pdf
Právny audit: https://www.monaqleasing.sk/wp-content/uploads/2020/02/pravny_audit_BAC_2007.pdf

Fotogaléria a subjektívne vyjadrenie

V prípade tejto nehnuteľnosti sa nejedná o novostavbu a stým je potrebné rátať. Niektoré časti nehnuteľnosti je potrebné podľa vlastného uváženia zrekonštruovať alebo upraviť. Nehnuteľnosť a jej okolie sú ale vo veľmi dobrom stave, ktorý sa dá dostatočne využiť nielen na bývanie. Nehnuteľnosť a jej priestory, ako už bolo spomínané, sú tiež vhodné na podnikateľské účely.

Fotogaléria:
https://www.monaqleasing.sk/listing/rodinny-dom-s-pozemkom/

 

 

autor: Rastislav Višňovský

Nehnuteľnosti na predaj – Báč