Pred niekoľkými mesiacmi sme oficiálne ponúkli na predaj 4 nehnuteľnosti, z ktorých jednu sme, bohužiaľ, museli z predaja odstrániť. V tejto chvíli ponúkame na predaj 3 nehnuteľnosti – 1 polyfunkčnú budovu a 2 rodinné domy.

Ak máte záujem o kúpu nejakej nehnuteľnosti, neváhajte nám napísať:
office@monaqleasing.sk

Vrátna – rodinný dom s pozemkom

Ponúkame na predaj rodinný dom s pozemkom na ulici Vrátna v obci Košice.  Celkový výmera domu je 173 m2.

Rodinný dom je jednopodlažný, podpivničený a obytné je iba prízemie. Stavba je napojená na verejný vodovod, kanalizáciu, plynovod a sieť elektrického vedenia. Na prízemí sa nachádza zádverie, 2x obývacia izba, spálňa, kúpeľňa spolu s wc a šatník, ktorý je po rekonštrukcii. V podpivničenom priestore sa nachádza zádverie s kuchynkou, 2x prázdna miestnosť, kotolňa, špajza a kúpeľňa spolu s wc, ktorá je bez reknštrukcie. Nehnuteľnosť je vhodná na bývanie aj podnikanie. Rodinný dom sa nachádza v tichšej lokalite v strede mesta.

Rodinný dom je evidovaný na liste vlastníctva číslo 10127, vedenom Okresným úradom Košice I. – Katastrálny odbor pre katastrálne územie Stredné Mesto.

Cena nehnuteľnosti je 290 000 Eur bez DPH.
V prípade právnickej osoby – platcu DPH je možný prenos daňovej povinnosti.
V prípade fyzickej osoby – neplatcu DPH je osoba oslobodená od DPH.

V prípade záujmu nás kontaktujte!

Kontaktné číslo: +421 915 808 178
Kontaktný e-mail: office@monaqleasing.sk

Prílohy:
Znalecký posudok: https://www.monaqleasing.sk/wp-content/uploads/2020/02/61_ZP-135_2019-KE-RD-Vratna.pdf

Fotogaléria a subjektívne vyjadrenie

V prípade záujmu o kúpu tohto rodinného domu s pozemkom je potrebné rátať s určitou rekonštrukciou. Samozrejme, podľa vlastného uváženia. Taktiež na zváženie je aj výmena nábytku v rodinnom dome. Nevýhodou je malý pozemok a obývateľné je len podlažie domu. Na druhej strane veľkou výhodou je veľmi tichá lokalita, ktorá je situovaná v strede mesta a teda blízko centra.

Fotogaléria: https://www.monaqleasing.sk/listing/rodinny-dom-s-pozemkom-2/

Nehnuteľnosti na predaj – Vrátna