Pred niekoľkými mesiacmi sme oficiálne ponúkli na predaj 4 nehnuteľnosti, z ktorých jednu sme, bohužiaľ, museli z predaja odstrániť. V tejto chvíli ponúkame na predaj 5 nehnuteľností – 2 polyfunkčné budovy a 3 rodinné domy.

Ak máte záujem o kúpu nejakej nehnuteľnosti, neváhajte nám napísať:
office@monaqleasing.sk

Veľký Biel – rodinný dom s pozemkom

Ponúkame na predaj rodinný dom s pozemkom vhodný aj na podnikanie, ktorý sa nachádza v intraviláne obce Veľký Biel. Celkový výmera domu s pozemkom je 1505 m2.

Rodinný dom má suterén a dve nadzemné podlažia. Obytné sú prvé a druhé podlažie. V suteréne sa nachádza predajňa kvetín, kotolňa, 2 sklady a schodište, ktoré vedie do prvého podlažia. Na prvom nadzemnom podlaží (prízemie) sa nachádza závetrie, zádverie, WC, obývacia izba, schodisko a kuchyňa s jedálňou a komorou. Na druhom nadzemnom podlaží (podkrovie) nájdeme predsieň, 4 obývateľné izby, 2 plnohodnotné balkóny a kúpeľňu s WC.
Nehnuteľnosť je vhodná na bývanie aj podnikanie. Rodinný dom sa nachádza v tichej lokalite danej obce. V jeho okolí sa nachádzajú ďalšie obytné budovy.

Nehnuteľnosť stojí 349 000 Eur bez DPH.

V prípade záujmu nás kontaktujte!

Kontaktné číslo: +421 915 808 178
Kontaktný e-mail: office@monaqleasing.sk

Prílohy:
Znalecký posudok: https://www.monaqleasing.sk/wp-content/uploads/2020/09/stanovenie_KC_VBiel_2019.pdf

Právny audit: https://www.monaqleasing.sk/wp-content/uploads/2020/09/pravny_audit_VBiel.pdf

Fotogaléria a subjektívne vyjadrenie

Zdá sa, že suma je vysoká, no má svoje odôvodnenie. Prvým je veľká celková výmera pozemku, na ktorej je nehnuteľnosť postavená (1505 m2). Druhým z dôvodov je lokalita nehnuteľnosti. Dom je situovaný v obci Veľký Biel, ktorý sa nachádza len 12 kilometrov od hlavného mesta Bratislava. Táto skutočnosť navyšuje cenu pozemkov a domov.

Rodinný dom je priestranný a multifunkčne využiteľný. Je možné v ňom bývať a zároveň podnikať rodinne, v malom. Druhou možnosťou je len samotné bývanie. Rodinný dom v takomto prípade ponúka množstvo úložného a odkladacieho priestoru a takisto nemálo miestností na bývanie. Teda je vhodný aj na bývanie pre 5 až 7 člennú rodinu.

Z nášho pohľadu je rodinný dom lákavou ponukou pre každého. Ak máte záujem bývať blízko hlavného mesta, no láka vás viac-menej vidiecke prostredie, ozvite sa nám. Táto nehnuteľnosť čaká práve na vás!

Fotogaléria: https://www.monaqleasing.sk/listing/rodinny-dom-s-pozemkom-3/

Rodinný dom s pozemkom