Drahí naši čitatelia, máme pre vás staro-novú informáciu: Predávame nehnuteľnosti! Na našej nájdete sekciu „nehnuteľnosti na predaj,“ kde sa nachádzajú nehnuteľnosti na predaj rôzneho typu. Momentálne ich na predaj máme 6. A prečo ich predávame a aké nehnuteľnosti to sú, to sa dozviete v dnešnom článku. 🙂

Prečo predávame?

Najčastejším dôvodom predaja nehnuteľností, ktoré sme financovali, je ukončenie používania danej nehnuteľnosti jej platičom. To znamená, že ten, kto nehnuteľnosť využíval na svoje biznis účely, alebo v nej býval, tak už nerobí. Ukončil svoju podnikateľskú činnosť, resp. ju ukončiť chce. A osoba, ktorá nehnuteľnosť využívala na bývanie, v nej už bývať nechce, hľadá si niečo iné.

Funkčnosť nehnuteľností

Môžete si klásť otázku: Nie je v tom nejaký trik? Nepredávajú sa tie nehnuteľnosti, kvôli zlej funkčnosti, zlému technickému stavu a pod.? Odpoveď je: NIE! Všetky nehnuteľnosti, ktoré sú určené na predaj sú vo veľmi dobrej kondícií, schopné ďalšieho využitia. Niektoré je možné vužívať okamžite bez akéhokoľvek zásahu. Niektoré nehnuteľnosti zasa naopak potrebujú určitú rekonštrukciu, lepšie povedané úpravu priestorov, no sú PLNE FUNKČNÉ. Sú schopné ponúkať kancelárske, reštauračné či ubytovacie a mnohé iné priestory.

Aké nehnuteľnosti teda predávame?

V našej ponuke predaja nehnuteľností máme presne 3 rodinné domy s pozemkom a 3 nehnuteľnosti na využitie ako nebytový priestor. Aby ste mali lepšiu predstavu o aké nehnuteľnosti sa jedná, nech sa páči:

1. Rodinný dom s pozemkom, Báč, Slovenská republika

báč, slovenská republika, nehnuteľnosť

Ponúkame na predaj rodinný dom na ulici Báč v obci Báč s pozemkom, dvoj-garážou a bazénom s rozmermi d=7m, š=3m, h=1,7. Pred rodinným domom sa nachádza vlastné parkovisko pre 8 áut. Pozemok je vo výmere 1 184 m2

Viac o tejto nehnuteľnosti nájdete na: https://www.monaqleasing.sk/listing/rodinny-dom-s-pozemkom/

 

2. Rodinný dom s pozemkom, Košice, Slovenská republikakošice, slovenská republika, nehnuteľnosť

Ponúkame na predaj rodinný dom s pozemkom na ulici Vrátna v obci Košice.  Celkový výmera domu je 173 m2. Rodinný dom je jednopodlažný, podpivničený a obytné je iba prízemie. Stavba je napojená na verejný vodovod, kanalizáciu, plynovod a sieť elektrického vedenia. Na prízemí sa nachádza zádverie, 2x obývacia izba, spálňa, kúpeľňa spolu s wc a šatník, ktorý je po rekonštrukcii. V podpivničenom priestore sa nachádza zádverie s kuchynkou, 2x prázdna miestnosť, kotolňa, špajza a kúpeľňa spolu s wc, ktorá je bez reknštrukcie. Nehnuteľnosť je vhodná na bývanie aj podnikanie. Rodinný dom sa nachádza v tichšej lokalite v strede mesta.

Viac o tejto nehnuteľnosti nájdete na: https://www.monaqleasing.sk/listing/rodinny-dom-s-pozemkom-2/

 

3. Rodinný dom s pozemkom, Veľký Biel, Slovenská republika

veľký biel, slovenská republika, nehnuteľnosť

 

Ponúkame na predaj rodinný dom s pozemkom vhodný aj na podnikanie, ktorý sa nachádza v intraviláne obce Veľký Biel. Celkový výmera domu s pozemkom je 1505 m2. Rodinný dom má suterén a dve nadzemné podlažia. Obytné sú prvé a druhé podlažie.

Viac o tejto nehnuteľnosti nájdete na: https://www.monaqleasing.sk/listing/rodinny-dom-s-pozemkom-3/

 

4. Nebytové priestory, Šamorín, Slovenská republika

Šamorín, slovenská republika, nehnuteľnosť

Ponúkame na predaj nebytové priestory v obci Šamorín, ktoré sa nachádzajú na ulici Pomlejská cesta č. 2205. Nebytové priestory sú vystavané na pozemku s celkovou výmerou 262 m2. Nebytové priestory sú určené predovšetkým na podnikanie, vzhľadom na to, že ide o administratívno-prevádzkovú budovu.

Viac o tejto nehnuteľnosti nájdete na: https://www.monaqleasing.sk/listing/nebytovy-priestor-v-obci-samorin/

5. Nebytové priestory, Bratislava, Slovenská republika

Bratislava, Slovenská republika, nehnuteľnosť

Ponúkame na predaj priestory určené najmä na reštauračné účely v mestskej časti Bratislava – Rača na ulici Hubeného 21. Priestory sú vystavané na pozemku s celkovou výmerou 1003 m2. Priestory sú určené predovšetkým na podnikanie.

Viac o tejto nehnuteľnosti nájdete na: https://www.monaqleasing.sk/listing/krasnanska-kuria/

6. Multifunkčné priestory, Bratislava, Slovenská republika

Bratislava, Slovenská republika, nehnuteľnosť

Ponúkame na predaj multifunkčné nebytové priestory v Bratislave. Nebytové priestory sú vo výmere takmer 195m2. Nebytové priestory so všestranným využitím sa nachádzajú v príjemnom prostredí v polyfunkčnej budove na ulici Nám. Hraničiarov č. 31, 33, 35, 37, 39. Priestory v budove majú veľmi dobrý prístup a zázemie a sú prístupné cez prístupové chodníky a spevnené plochy z jednej strany. Nebytové priestory sú určené predovšetkým na podnikanie.

Viac o tejto nehnuteľnosti nájdete na:

 

Toto je zoznam všetkých nehnuteľností, ktoré momentálne máme v ponuke. Pre vás. Ak máte o ktorúkoľvek z týchto nehnuteľností záujem, neváhajte nás kontaktovať na čísle: +421 915 808 178, alebo nám napíšte na mail: office@monaqleasing.sk

 

 

 

 

autor: Rastislav Višňovský

Predávame nehnuteľnosti!